Skup / sprzedaż

Skup telefonów
Jedną z podstawowych gałęzi naszej działalności jest handel telefonami komórkowymi. Nie prowadzimy komisu – urządzenia skupujemy na własność i płacimy gotówką od ręki. Oferujemy najwyższe w okolicy ceny skupu.

Interesują nas zarówno telefony nowe, jak i używane. Nie ma dla nas znaczenia wiek telefonu – najistotniejszy jest stan techniczny i wizualny. Wyceny telefonu nowego możemy dokonać zdalnie (przez email lub telefonicznie). Telefon używany musimy możemy konkretnie wycenić tylko po dokładnych oględzinach.

 

Sprzedaż telefonów
Sprzedajemy urządzenia nowe i używane.

Telefony nowe posiadają standardową 24 miesięczną gwarancję producenta respektowaną na podstawie pierwotnego dowodu zakupu, który klient ZAWSZE od nas otrzymuje. Nie zajmujemy się importem telefonów – każde z urządzeń w naszej ofercie pochodzi z krajowej dystrybucji. Dzięki temu Klient ma pewność, że nie będzie najmniejszych problemów z respektowaniem jego gwarancji przez serwis producenta.
Telefony używane przechodzą u nas bardzo rygorystyczne testy. Dzięki temu każdy z nich objęty jest gwarancją. Najczęściej są to urządzenia posiadające jeszcze gwarancję producenta. Starsze telefony objęte są naszą gwarancją serwisową, której okres jest uzależniony od wieku telefonu. Kupując u nas niczym nie ryzykujesz.