Serwis iPhone

Urządzenia Apple są wyjątkowe. Tak samo jak ich właściciele.

Stworzyliśmy u nas specjalny dział serwisu urządzeń Apple. Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami jesteśmy w stanie zaoferować Państwu jakość napraw niespotykaną praktycznie nigdzie indziej.

Serwis EXPRESS PREMIUM
Urządzenia Apple są bardzo skomplikowane, ale dzięki naszej fachowej wiedzy wiele awarii da się usunąć w bardzo krótkim czasie. Uszkodzony wyświetlacz w iPhone 14? Naprawiony telefon możesz odebrać już po 30 minutach.

Gwarancja
Żadne inne urządzenie nie wymaga tyle uwagi przy naprawie co iPhone. Naprawiliśmy już setki telefonów iPhone i tabletów iPad – mamy ogromne doświadczenie, które procentuje przy usuwaniu usterek z Państwa urządzeń. Przy okazji każdej naprawy telefon jest dokładnie czyszczony i sprawdzany. Każda naprawa objęta jest odpowiednią gwarancją, z której i tak nikt nie korzysta. Bo nie ma takiej potrzeby.

Wyświetlacze RETINA
Jako jedni z nielicznych na rynku oferujemy Państwu naprawę stłuczonych szybek korzystając z ORYGINALNYCH wyświetlaczy RETINA. Jakość jest wręcz nieporównywalna do podróbek stosowanych przez konkurencję. Koszt jest jedynie 40-50PLN wyższy, ale gwarantujemy, że WARTO.