Serwis

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy również profesjonalny serwis wszystkich urządzeń telekomunikacyjnych (telefony komórkowe, tablety, nawigacje). Dokonujemy wszelkich napraw – również takich, których nie podejmują się inne punkty. Nie ma elementów, których nie da się naprawić – istnieją jedynie takie, których naprawa może być nieopłacalna. Każde dostarczone przez Państwa urządzenie jest dokładnie sprawdzane. Już przy przyjmowaniu telefonu do serwisu otrzymują Państwo wstępną wycenę (ekspertyza w naszym punkcie nic nie kosztuje, nawet przy rezygnacji z dalszej naprawy).

Ekspresowa naprawa
Wiemy, że obecnie ludzie nie wyobrażają sobie świata bez telefonu. Ogromną wagę przywiązujemy więc nie tylko do jakości, ale i do terminu naprawy. Większość napraw dokonujemy w ciągu kilku godzin od dostarczenia telefonu do serwisu. Wiele usterek usuwamy na poczekaniu.

Jakość części
Preferujemy naprawę na oryginalnych elementach, ale dajemy Klientowi możliwość wyboru. Korzystamy z magazynów producenckich, więc jesteśmy w stanie zagwarantować oryginalność montowanych podzespołów. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia możemy również zaproponować skorzystanie z tańszych zamienników – ale tylko w przypadku, kiedy mamy pewność, że nie wpłynie to na jakość usługi.

Sprzęt serwisowy
Wierzymy, że tylko dobrym sprzętem można dokonać naprawdę udanej naprawy. W związku z tym ciągle inwestujemy w nowe urządzenia serwisowe, żeby stale podnosić jakość oferowanych usług.